Velkommen til
Dansk Skilte Inventar


Solbakken 22 - 6500 Vojens

KUNDESERVICE
7454 3200

MAIL
dsi@dsi.nu

BETALING
Danske Bank
reg. 3440
konto 4671408136

CVR NR.
24213110

VI ER TÆT PÅ DIG

Motorvej E45
1 minut
Dansk/tysk grænse
0,5 time
Billund
1 time
København
2,5 timer
Hamborg
2 timer

Klik for kort



Ledelse

Ib
Christiansen

Adm. direktør
ib@dsi.nu

Marc
Christiansen

Indkøbs- og
salgsdirektør

marc@dsi.nu



Administration, indkøb og marketing

Lars
Carlsen

Regnskabsansvarlig
larscarlsen@dsi.nu

Gert
Noer

Indkøber
gert@dsi.nu

Elin
Brodersen

In-house grafiker
elin@dsi.nu

Tommy
Østlund

Marketing
tommy@dsi.nu

Iben
Soffy

Kreativ medarbejder
iben@dsi.nu

Inge
Gammelgaard

Administration
inge@dsi.nu



Salgskontor

Steen
Lauritzen

Salgschef
- alle lande
steen@dsi.nu

Martin
Brøllund Hansen

Key account manager
- Alle lande

martin@dsi.nu

Helle
Ravn

Logistik og salg
- alle lande

helle@dsi.nu

Birthe
Knudsen

Salg og kundeservice
- Danmark, Norge og Sverige

birthe@dsi.nu

Tina
Vohs

Salg og kundeservice
- Danmark, Norge og Sverige
tina@dsi.nu

Lars
Sommer

Salg og kundeservice
- eksport udenfor Skandinavien

lars@dsi.nu

Bjarne
Böckermann

Salg og kundeservice
- eksport udenfor Skandinavien

bjarne@dsi.nu



Lager

Knud
Warming

Lagerchef
knud@dsi.nu

Svend Aage
Petersen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Susanne
Warming

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Helle
Nielsen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Karina
Jensen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Lisbeth
Drewa

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Lenette
Marcussen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Lars
Bertelsen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Holger
Kjerrumgaard

Truckfører
lager@dsi.nu