Velkommen til
Dansk Skilte Inventar


Solbakken 22 - 6500 Vojens

KUNDESERVICE
7454 3200

MAIL
dsi@dsi.nu

BETALING
Danske Bank
reg. 3440
konto 4671408136

CVR NR.
24213110

VI ER TÆT PÅ DIG

Motorvej E45
1 minut
Dansk/tysk grænse
0,5 time
Billund
1 time
København
2,5 timer
Hamborg
2 timer

Klik for kort

Kundeservice:

+45 7454 3200



Ledelse

Ib
Christiansen

Admin. Direktør
ib@dsi.nu

Marc
Christiansen

Indkøbs- og Saglsdirektør
marc@dsi.nu

Hanne
Knudsen

HR Assistent



Administration, Indkøb & Marketing

Lars
Carlsen

Regnskabschef
larscarlsen@dsi.nu

Thomas
Hariri

Indkøber
purchase@dsi.nu

Elin
Brodersen

Marketing
elin@dsi.nu

Iben
Soffy

Kreativ Medarbejder
iben@dsi.nu

Inge
Gammelgaard

Administration
inge@dsi.nu

Salgskontor

Steen
Lauritzen

Salgschef - alle lande
steen@dsi.nu

Birthe
Knudsen

Salg og kundeservice Danmark, Norge og Sverige
birthe@dsi.nu

Lars
Sommer

Salg og kundeservice - export udenfor Skandinavien
lars@dsi.nu

Ken
Good Christiansen

Salg og kundeservice Danmark, Norge og Sverige
ken@dsi.nu

Tina
Vohs

Salg og kundeservice Danmark, Norge og Sverige
tina@dsi.nu

Klaus
Levandowski

Salg og kundeservice- eksport udenfor Skandinavien
klaus@dsi.nu

Lager

Dan Chr.
Thams

Lagerchef
dct@dsi.nu

Knud
Warming

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Susanne
Warming

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Lenette
Marcussen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Karina
Jensen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Casper
Mogensen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Lars
Bertelsen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Martin
Frandsen

Lagerassistent
lager@dsi.nu

Holger
Kjerrumgaard

Truckfører
lager@dsi.nu